У Fronius ми не розглядаємо окремий продукт; ми зосереджуємося на рішенні в цілому. Саме тому ми прагнемо запропонувати цілісні рішення для широкого спектру потреб клієнтів.

РІШЕННЯ ЗБЕРІГАННЯ ЕНЕРГІЇ Fronius

Завдання системи зберігання енергії Fronius полягає в тому, щоб полегшити споживання якомога більшої кількості електроенергії, що виробляється, на джерелі і зберігати надлишкову енергію, коли вона необхідна. Рішення для зберігання Fronius гарантує максимальну енергетичну незалежність, наближаючи нас на один крок до досягнення нашого бачення 24 годин сонця.
 
Енергетичний пакет Fronius дозволяє зберігати надлишкову енергію фотоелектричної системи в батареї.
 
Оскільки енергетичний пакет Fronius може бути DC-або AC-комбінований, завдяки революційній технології Multi Flow можна керувати кількома енергетичними потоками одночасно. Це означає, що користувач може одночасно отримувати струм для модуля зберігання з їх фотоелектричної системи, сітки або іншого джерела змінного струму. Таким чином, користувачеві гарантується максимальна гнучкість, майбутнє та незалежність.
 
З усіма своїми функціями та варіантами застосування, рішення для зберігання Fronius встановлює нові стандарти у виробництві, використанні та зберіганні енергії.

ENERGY PACKAGE
CHECKBOX 500V

ПРОГРАМНІ РІШЕННЯ Fronius 

За допомогою програмних рішень для управління енергією, системного контролю та управління системою Fronius надає вам всі необхідні інструменти для ефективного та гнучкого використання фотоелектричної системи.
 
Інтелектуальні функції управління енергією від Fronius дозволяють підвищити рівень власного споживання, що робить вас менш залежними від мережі. Це особливо важливо для системних операторів, які хочуть використовувати власну генеровану потужність.
 
Fronius також пропонує компоненти моніторингу системи, які працюють у повній гармонії, дозволяючи записувати та візуалізувати всі відповідні дані, що стосуються вашої фотоелектричної системи. Виявляються дефекти або неполадки і повідомлення про помилки видаються вчасно, що означає, що їх можна усунути швидше. Безперервний моніторинг допомагає зберегти ефективність та економічну ефективність вашої фотоелектричної системи в довгостроковій перспективі.
 
Багато власників фотоелектричних систем не використовують всю свою власну генерується сонячну енергію, а замість цього деякі з них надходять у загальну мережу. Важливо, щоб як системні оператори, так і комунальні підприємства могли регулювати цю енергію. Таким чином, Fronius пропонує широкий спектр опцій, які можна використовувати для гнучкого керування виведенням фотоелектричної системи відповідно до попиту.

СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ
СИСТЕМА МОНІТОРИНГУ
УПРАВЛІННЯ ЕНЕРГЕТИЧНИМ ПОТОКОМ


СИСТЕМНІ РІШЕННЯ Fronius

Ефективне енергопостачання означає максимальне використання синергії. Саме тому ми прагнемо використовувати синергію у фотоелектричних системах, щоб ми могли запропонувати комплексні системні рішення для широкого спектру потреб клієнтів.
 
Пакет Fronius Power дозволяє повністю скористатися перевагами інверторів струн Fronius для малих і великих проектів. Гнучкість у проектуванні фотоелектричної системи, попередньо встановлених інверторів та поставляється Fronius AC Combiner допомагає мінімізувати час монтажу, знизити витрати на технічне обслуговування та, у свою чергу, зменшити витрати на проект.
 
У віддалених районах або регіонах з нестабільними громадськими мережами необхідна безперервна подача електроенергії - незалежно від загальнодоступної мережі. Оскільки Fronius забезпечує повне фінансове та екологічне значення для інтеграції фотоелектричних систем у несередовищні або резервні системи такого типу, Fronius пропонує ідеально скоординовані рішення для цих застосувань. Ми розрізняємо мікросетки, які зазвичай управляються інверторними зарядними пристроями, і сітки, які живляться дизельними генераторами. Обидві системи є найбільш ефективними з інверторами, що підключаються до змінного струму.
 
У Fronius ми не просто розглядаємо продукт - ми орієнтуємося на рішення в цілому.

MicroGrid solution
PV-Genset Easy solution
PV-Genset Advanced and Professional solutions
Power Package

РІШЕННЯ СЕРВІСУ Fronius

На додаток до інверторів з надійними виходами та зручними для користувача продуктами для моніторингу системи, Fronius також пропонує широкий спектр послуг - від розширення гарантій та підтримки експлуатації фотоелектричних систем до комплексних пакетів послуг. Задоволеність клієнтів є нашим пріоритетом.

Гарантії
Розширення гарантії
Навчальні курси
Сервіс
Введення в експлуатацію
Конфігурація Solar.web

СЕРВІСи FRONIUS (Гарантії)

Гарантії 
Незалежно від майбутнього, з продуктом Fronius ви добре обладнані для задоволення вимог завтрашнього дня - це обіцянка. Гарантія Fronius підтримується стабільним сімейним бізнесом, а також високою якістю послуг, що надаються командою підтримки Fronius та нашими партнерами з обслуговування Fronius.
Порівнюючи наші гарантії з гарантіями наших конкурентів, слід враховувати послуги, що надаються, і довгострокове існування, впевненість і безпеку нашої компанії.

Розширення гарантії 
Надійність, тривалий термін служби та стійкість відіграють важливу роль для власників фотоелектричних систем - так само, як і для Fronius. Ось чому ми надаємо Вам можливість придбати розширення гарантійного терміну для продуктів Fronius. Таким чином, ви можете скористатися неперевершеним якісним обслуговуванням нашої служби підтримки Fronius у майбутньому.

СЕРВІСи FRONIUS (Навчальні курси)

НАВЧАЛЬНІ КУРСИ:

1. РІШЕННЯ ТА ДИЗАЙН
Інформаційна презентація
Вступ до компанії Fronius як компанії, її бачення, цінності, продукти та рішення є в центрі уваги першої частини тренінгу.  У другій частині наші технічні експерти надають детальний і практичний огляд того, що важливо і як можна спроектувати системи більш гнучким, ефективним і надійним способом.
Цільова група:
Ті, хто працює в PV промисловості, які хочуть дізнатися більше про Fronius або хочуть продавати продукти Fronius.
Передумови:
PV Базові знання необхідні
Тривалість:
1 день

2. УСТАНОВКА, ВИКОНАННЯ, ОБСЛУГОВУВАННЯ (КВАЛІФІКАЦІЯ ПАРТНЕРІВ)

Інтенсивна технічна підготовка
На цьому навчальному курсі технічні працівники компаній з установки фотоелектричних систем дізнаються про все необхідне знати про монтаж, введення в експлуатацію та обслуговування інверторів Fronius PV та системних моніторингових рішень. Навчальний курс базується на поколінні Fronius SnapINverter і має практичний фокус. Одним з навичок учасників буде вивчення того, як замінити компоненти на інверторі за допомогою реального пристрою.
Цільова група:
Технічні працівники компаній з монтажу фотоелектричних установок, які монтують, пускають в експлуатацію та обслуговують інвертори PV та працюють з технологією моніторингу системи.
Передумови:
Необхідний тренінг «Рішення та дизайн Fronius»
Поглиблене знання електротехніки
Тривалість:
Інтенсивна технічна підготовка: один день

3. Е-МОБІЛЬНІСТЬ ТА РІШЕННЯ ЗБЕРІГАННЯ АКУМУЛЯТОРІВ
Інтенсивна технічна підготовка
Цей тренінг забезпечує знання про встановлення та введення в експлуатацію рішень Fronius для E-мобільності, гарячого водопостачання, опалення та зберігання акумуляторів. Мета полягає в тому, щоб створити фотоелектричну систему з найвищим співвідношенням споживання та автаркії. Учасники дізнаються, як інсталювати та ввести в експлуатацію рішення для зберігання Fronius, використовуючи реальний пристрій.
Цільова група:
Технічні працівники компаній з установки фотоелектрики.
Передумови:
Поглиблене знання електротехніки
Добре знання покоління Fronius SnapINverter
Попереднє завершення курсу інверторів Fronius є обов'язковим
Тривалість:
Інтенсивна технічна підготовка: один день

СЕРВІСи FRONIUS (СЕРВІС ПРОЦЕСИ )

СЕРВІС ПРОЦЕСИ
Ми пропонуємо найшвидший сервіс на ринку.
Коли мова йде про обслуговування, ви знаходитесь у хороших руках з Фроніусом. Наша висококваліфікована команда з підтримки Fronius доступна в будь-який час - або по телефону, електронною поштою, або для цілодобової допомоги через Інтернет-портал Fronius Solar Online Support (SOS). Ми готові надати підтримку навіть після закінчення гарантійного терміну протягом усього терміну служби вашої системи.

СЕРВІСи FRONIUS (Введення в експлуатацію)

ПІДТРИМКА КОМІСІЇ
Як монтажник, ви можете звернутися за допомогою до наших досвідчених фахівців при введенні в експлуатацію фотоелектричної системи. Ми з радістю поділимося з вами нашими багатими знаннями про наші інвертори та компоненти системного моніторингу. Працюйте разом з нашими фахівцями для правильного встановлення інверторів Fronius та проведення функціональних випробувань.

КОНФІГУРАЦІЯ
Fronius Solar.configurator підтримує точні розміри фотоелектричних систем. Цей онлайн-інструмент обчислює ідеальну кількість сонячних модулів і спосіб їх підключення або найкращий тип інвертора, незалежно від того, наскільки складна система.
Fronius також пропонує послуги з проектування PV-Genset для індивідуального дизайну та планування системи PV-Genset. Ця послуга включає аналіз поточної ситуації та оцінку системи з детальними моделюваннями та варіантами проектування.

СЕРВІСи FRONIUS SOLAR.WEB

FRONIUS SOLAR.WEB
За допомогою онлайн-порталу Fronius Solar.web фотоелектричні системи можна легко і зручно контролювати, аналізувати і порівнювати один з одним. Портал є дуже зручним для користувачів і включає в себе широкий спектр функцій аналізу. Оператори фотоелектричних систем мають дві версії Fronius Solar.web на вибір: Fronius Solar.web або Fronius Solar.web Premium. Fronius Solar.web є безкоштовним інструментом, який надає вам огляд всіх поточних і архівних даних для вашої фотоелектричної системи. Для запису більш детальних системних даних протягом більш тривалого періоду часу Fronius Solar.web Premium містить кілька додаткових функцій. Використовуючи безкоштовний онлайн-портал Fronius Solar.TV, ці значення PV-системи можуть бути передані на стандартний комерційний дисплей і ефективно представлені в громадських місцях.

Рішення для гарячої води 

Велика частка енергетичних потреб у будинку використовується для тепла. Покриття цієї витрати енергії з власної енергії PV не тільки збільшує самостійне споживання фотоелектричної системи, а разом з нею і вихід - дійсно має сенс використовувати енергію PV у власному будинку. З Fronius Ohmpilot, ми представляємо наше найбільш ефективне рішення для використання сонячної енергії для виробництва тепла.
 
Завдяки регулятору споживання Fronius Ohmpilot, електроенергію PV можна використовувати дуже ефективно для забезпечення гарячої води. Незалежно від того, чи є це нагрівальний елемент, радіатор для рушників або інший омічний споживач, щойно доступна надлишка енергії, вона подається безпосередньо до споживача через Fronius Ohmpilot. Результат - оптимальне використання фотоелектричної енергії у власному будинку. Все це в повністю інтегрованій системі з одного джерела.

Ohmpilot

FRONIUS OHMPILOT

Fronius Ohmpilot - регулятор споживання, призначений для використання надлишкової сонячної енергії для нагрівання води. Завдяки безперервно регульованому регулюванню від 0 до 9 кВт, надлишковий струм ПВ може бути використаний для високоефективного використання і подаватися споживачам у домогосподарстві. Fronius Ohmpilot використовується в основному для розумного керування нагрівальними елементами для забезпечення гарячої води в котлах і буферних резервуарах, але також може використовуватися для інфрачервоного опалення або радіаторів для рушників. Таким чином, сонячна енергія може забезпечити сімейний будинок із середнім рівнем споживання води з більшою частиною гарячої води протягом весни та літа. Результатом цього є максимальне самоспоживання, скорочення викидів CO2 домогосподарств і менший знос основної системи опалення будівлі протягом літніх місяців.

Розумне рішення Fronius 

Рішення Fronius Smart Solution - це комбінація оптимізованих стільникових модулів, Fronius Rapid Shutdown Box, Fronius SnapINverter, додатковий Fronius Smart Meter та онлайн-портал моніторингу Fronius Solar.web.

Rapid Shutdown Box
Solar.web App
Solar.web Desktop
Smart Meter UL

ROOFTOP рішення Fronius 

Найшвидший метод установки для FRONIUS SYMO UL
MC4 Connectors

Досконалий захисний короб для інвертора FRONIUS
Shade Cover


MC4 Connectors

MC4 Connectors
Спростіть інсталяцію інверторів Fronius Symo 24.0 та отримайте опцію Fronius MC4 Connector. Інвертор з попередньо встановленими роз'ємами MC4 забезпечує швидку інверторну установку, просто підключаючи дроти постійного струму через роз'єми MC4, заощаджуючи час і мінімізуючи складність конструкції.
Опція є частиною рішення Fronius Rooftop і доступна для інвертора Fronius Symo 24.0. Рішення Fronius Rooftop складається з інвертора Fronius Symo 24.0 з коннектором MC4 і кришкою відтінку Fronius, що забезпечує найпростіше та економічніше рішення для вимог NEC 2014 і 2017 у комерційних системах на даху.Shade Cover Fronius 

Shade Cover
Найпростіший і найбільш економічно ефективний спосіб виконання вимог NEC 2014 і 2017 північноамериканського ринку в комерційних додатках на даху - це монтування інвертора поруч із сонячним блоком. На щастя, інвертори Fronius Symo дозволяють монтувати в будь-якому куті - від вертикальної до повністю плоскої, що робить установку поруч з масивом ще простіше. Для забезпечення найвищої продуктивності інвертора, Fronius пропонує легкий захисний короб для швидкого монтжу як частина рішення Fronius Rooftop - підтримуючи низьку температуру інвертора та високу продуктивність. Захисний короб Fronius також може бути встановлен на існуючі установки.